Beğensene :)

Online Üyeler

Şu anda 57 konuk çevrimiçi

Site Bilgileri

Üyeler : 13242
İçerik : 2145
Web Bağlantıları : 5
İçerik Tıklama Görünümü : 9162161

Havlukenarı örmek isteyip de çok ağır modelleri çıkaramayan ve yapamayanlar için işte yapımı basit , sadece trabzan, kafes ve dolgularla yapılabilecek onlarca sada havlu kenarı modelleri ..Modeller şemalı yapılışlarıyla verilmiştir..

 

 

 

 

Havlularınızı süslemek üzere Ayrıntılı şemalı yapılışlarıyla çeşit çeşit havlu kenarı modelleri bu yazımızdadır..Bütün Modellerin yapılışları gerçekten de çok basit..

 

 

 

 

Yazımızın devamında ayrıntılı şemalı yapılışlarıyla tığ ile örülmüş birbirinden zarif ama bir o kadar da yapılışları basit çiçekli havlu kenarları yer almaktadır..

 

 

 

 

Bu başlığımızda açıklayıcı şematik yapılışlarıyla uğur böceğinden tavşana, arıdan file çeşit çeşit hayvan figürlü havlu kenarı modeli bulunmaktadır..Örmek isteyenler için işte birbirinden farklı modeller..

 

 

 

 

 

Capcanlı Çiçekleriye birbirinden Güzel Çiçekli havlu kenarları ve yapılışlarının şematik anlatımı yazımızın devamındadır..

 

 

 

 

 

Bu yazımızda bir çok çiçekli havlu kenarları ve ayrıntılı şemalı yapılışları mevcuttur..Modellerin hepsi birbirinden zarif olup canlılıklarıyla ruhunuza hitap edecektir..İşte size yepyeni modeller..

 

 

 

 

 

Bu yazımızda yer alan harika ötesi renkli mi renkli meyveli, motifli ve çiçekli havlukenarları daha çok mutfaklarınızda kullanımlara uygun olup yapılış şemaları ayrıntılı olarak verilmiştir..

 

 

 

 

Bu modelde öncelikle çiçek motifleri renkli iplerden ayrı ayrı örülüp havlukenarını oluşturan taban kısmı sonradan örülüp uç kısmının da örülmesiyle model tammalanıyor..Resimli anlatımı için yazımıza göz atınız....

 

 

 

 

Bu yazımızda havlularınızı farklılaştırmak adına kullanabileceğiniz şemalı yapılışlarıyla  motifli rengarenk çeşitli havlu kenarı modelleri bulunmaktadır..Sunması bizden, seçip yapması sizden. Kolay gelsin..

 

 

 

 

Beyaz havlukenarlarınıza renk katıp onları bu karpuz ve çilekli havlukanarlarıyla süsleyebilirsiniz.. Modellerin yapılışları şemalarıyla birlikte yazımızdadır..